Лідер «УДАРу» Віталій Кличко звернувся до українців: «На нашій стороні – справедливість і правда»

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко звернувся до українців з приводу російської агресії проти України. Він наголосив, що своїми діями Росія фактично оголосила Україні війну.

У Донецьку і Луганську купа російських військ, які сунули туди всю ніч. Оперативно, після виступу Путіна, і визнання ним абревіатурних утворень – зайшла орда, яка називає себе миротворцями. Агресори-миротворці?! Безглуздя і повна зневага до міжнародного права і суверенітету незалежних країн, – говорить Віталій Кличко.  Цинічно і неадекватно правитель Росії поставив під сумнів існування української держави і українського народу. Так зауважу: Русь була Київською, а Київ – величним містом. Ще коли десь були болота і ніхто не уявляв, що на них колись з’явиться Москва. Тому змиріться з цим.

Лідер «УДАРу» зазначив, що Україна обрала свій шлях та майбутнє. Воно пов’язане не з Російською імперією, а цивілізованою демократичною спільнотою країн.

За цей вибір ми заплатили високу ціну. І відстоюємо його вже 8 років, відбиваючи російську агресію. Ми не боїмося і будемо боротися далі! Демократичний світ, сподіваюся, розуміє масштаб загрози. Що Путін, який перекреслив дипломатичні зусилля для подолання кризи, зупинятися не збирається,– говорить Віталій Кличко.

Він наголосив, що партнери України повинні невідкладно запровадити весь пакет санкцій проти агресора, який узгодили країни ЄС і НАТО.

Ми дякуємо тим державам, лідери яких вже заявили про готовність застосувати санкції. Часу на розмови немає! Цю повзучу окупацію, кровопролиття, провокації і брехню, імперські амбіції потрібно зупинити! Бо апетити агресора зростатимуть. І не тільки щодо України. Ми віримо в наші Збройні сили, ми створюємо територіальну оборону, ми єднаємося перед загрозою! Єднаємося незалежно від політичних переконань, симпатій чи емоцій. Ми повинні бути єдиним фронтом,– говорить Віталій Кличко.– Я пишаюся українцями, які не піддаються паніці. І готові захищати свою країну і свою свободу.  На нашій стороні – справедливість і правда. Ми – у себе вдома. І нам вирішувати, як повинна розвиватися наша країна. Це випробування, через які ми повинні пройти. Рішуче, усі разом, з холодним розумом і витримкою. Щоб зберегти державу, щоб Україна стала сильнішою, стала успішною.

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=350660620271516

Читайте також: УДАРівці Тернопільщини запрошують на військовий вишкіл

Exit mobile version