П’ятниця, 13 Березня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » “Ми доведемо справу до суду”: начальник обласної поліції прокоментував смерть чоловіка на території агрофірми у Настасові

“Ми доведемо справу до суду”: начальник обласної поліції прокоментував смерть чоловіка на території агрофірми у Настасові

Віта Поляна Віта Поляна
11.04.2024
в Кримінал, Новини
Фото: поліція Тернопільщини

Фото: поліція Тернопільщини

Share on FacebookShare on Twitter

У січні цього року Тернопільщину сколихнула резонансна подія. У селі Настасів на узбіччі дороги знайшли померлого 50-річного чоловіка, який працював на місцевому агропідприємстві. Детальніше про розслідування розповів начальник поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко на брифінгу 11 квітня, пише Файне місто.

Нагадаємо, тоді слідство встановило, що жодних слідів насильницької смерті, чи травм характерних внаслідок ДТП на тілі померлого не було виявлено. Фахівці зауважили деякі важливі деталі та дійшли висновку, що чоловік помер не в тому місці, де його знайшли. За результатами розтину встановили, що смерть була природньою.

Ця справа “народилася” тільки з принципової позиції працівників поліції. Могли банально, як це буває, якщо немає ознак насильницької смерті, дати довідку, людину поховали і нема проблем. Але нам було цікаво, чому ця людина саме там опинилася. Ми знайшли сліди того, що дійсно чоловік помер в іншому місці. Ця справа принципова, бо має моральні критерії. Не можна так робити. І ми почали розслідування, – зазначив начальник поліції..

Днями у цій справі оголосять підзори. Скільки людей понесуть відповідальність – в поліції повідомлять згодом.

Я вважаю, що у наш час це показово! Маємо поважати наших громадян, бо ми бачили, як з них знущаються ті варвари, які прийшли на нашу землю вбивати. Вести себе так в Тернополі – це неправильно. Тому принципова позиція поліції – йти до кінця. Ми доведемо справу до суду, а не просто проведемо профілактичні бесіди, – додав Зюбаненко.

Читайте також: На Тернопільщині прокуратура вимагає повернути державі землі заповідника

Мітки: поліціяслідствосмертьТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

Мікросклад на Тернопільщині: на «Шегинях» виявили контрабандні товари

10.03.2026

Кілька районів Тернополя залишились без води

11.03.2026

“Ми 15 років тебе чекали. Ти не будеш ходити по землі”: батьки загиблих у ДТП дівчат вимагають для тернополянина довічного ув’язнення (Відео)

01.07.2021

Люди, книги та любов: у Тернополі діє книжковий клуб «Естезія» (Фото)

07.03.2026

У застосунку 112 Ukraine з’явився відеозв’язок з оператором

12.03.2026

Збитки на 5 млн грн: посадовці рубали дерева в Медоборах

12.03.2026

Тернополян запрошують вшанувати українських добровольців

12.03.2026

Електроспоживання в Україні зростає

12.03.2026

Останні новини

У застосунку 112 Ukraine з’явився відеозв’язок з оператором

12.03.2026

Збитки на 5 млн грн: посадовці рубали дерева в Медоборах

12.03.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version