Неділя, 1 Червня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Росіяни вночі обстріляли Хмельниччину: що відомо (Фото/Відео)

Росіяни вночі обстріляли Хмельниччину: що відомо (Фото/Відео)

Mariya Mariya
13.05.2023
в Новини
Фото ілюстративне з мережі Інтернет

Фото ілюстративне з мережі Інтернет

Share on FacebookShare on Twitter

У ніч на суботу 13 травня росіяни вкотре атакували територію України. Відомо, зокрема, про обстріл Хмельниччини, – пише “Файне місто” із посиланням на пресслужбу Хмельницької ОВА.

Ворог вдарив по критичній інфраструктурі області. Обстріляний об’єкт знаходився за межами населених пунктів.

Сьогодні під час повітряної тривоги ворог атакував Хмельниччину. На жаль, маємо приліт по критичній інфраструктурі. Об’єкт знаходиться за межами населених пунктів. Зберігаємо спокій. Відповідні служби працюють, – йдеться у повідомленні.

Постраждали люди

Відомо також, що через обстріл постраждали люди. Зокрема, вибухові хвилі травмували 11 жителів Хмельницької громади.

На території Хмельницької громади прильотів не було, але було влучання в один із об’єктів на території іншої громади – сусідньої з нами, і як наслідок – вибухові хвилі завдали серйозних збитків нашій міській інфраструктурі. Маємо зараз уже 11 поранених, одна людина госпіталізована, але її життю нічого не загрожує. Ступінь поранень інших – це порізи склом, поранення від ударів внаслідок падіння стелі, дверей, – розповів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин в ефірі телемарафону.

Він також зазначив, що внаслідок російської атаки суттєво постраждала саме житлова інфраструктура – сотні будинків, це й багатоповерхові, і приватні житлові будинки. Переважно пошкоджено дахи, стелі, двері, вікна. Постраждало багато навчальних закладів, а також об’єкти культури, промислові та комерційні приміщення, адміністративні будівлі. Ступінь пошкодження – дахи, стелі, балкони, двері, вікна.

Через обстріл деякі потяги курсують за зміненим графіком

В “Укрзалізниці” заявили, що жодне сполучення не закривається. Натомість для пасажирів розробили наступну інструкцію:

  • Якщо ви прямуєте з Києва в напрямку Вінниці, Хмельницького, то вам необхідно зробити посадку на шатл — Київ — Козятин — Вінниця — Хмельницький.
  • Якщо ви прямуєте з Києва в напрямку Тернополя та Львова, то вам необхідно зробити пересадку на шатл Красне-Тернопіль-Чорний острів. Між Чорним островом та Хмельницьким очікуйте з 10:00 на безкоштовні автобусні шатли від вокзалу до вокзалу.
  • Якщо ви прямуєте з Вінниці, Жмеринки, Хмельницького до Києва – вам доступні шатли до Києва кожні 2 години. Першу групу пасажирів з Вінниці до Києва з квитками на рейс №716 забере поїзд №868 Гречани-Київ
  • Якщо ви прямуєте з Вінниці, Жмеринки до Львова, Ужгорода, Перемишля – вам доступні шатли до Козятина з пересадкою на будь-які рейси західного напрямку, які зараз прямують об’їзним шдяхом саме через Козятин.
  • Якщо ви прямуєте з Хмельницького до Львова, Ужгорода, Перемишля – очікуйте пересадку на автобус від вокзала до станції Чорний острів, звідки кожні 2 години прямуватиме шатл до станції Красне.
  • Якщо ви прямуєте з Києва до Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Перемишля або зворотно, то для вас зміниться час у дорозі, на решту не зважайте.

Також опублікували розклад додаткових електрошатлів Козятин — Вінниця — Хмельницький та Хмельницький — Вінниця — Козятин. Проїзд у ньому безкоштовний для пасажирів із квитками на поїзди далекого сполучення, які вимушено змінили маршрут внаслідок ворожої атаки.

  • 10:45 Козятин-1
  • 11:25 Калинівка
  • 11:57 Вінниця
  • 12:30 Жмеринка
  • 13:35 Деражня
  • 14:20 Хмельницький

Зворотно:

  • 14:50 Хмельницький
  • 15:30 Деражня
  • 16:15 Жмеринка
  • 17:00 Вінниця
  • 17:22 Калинівка-1
  • 18:05 Козятин-1

Читайте також: Медик-доброволець і фельдшер тернопільської швидкої повернувся додому з фронту (Фото)

Наслідки обстрілів Хмельниччини. Фото: Хмельницький Live
Мітки: атака РФзахід Україниобстрілросійсько-українська війнаХмельниччина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото: ГУНП в Тернопільській області

64-річна тернополянка загинула під колесами вантажівки

27.05.2025
Фото: Тернопільська міська рада

Нова нумерація транспорту: Тернопіль змінює номери маршрутів

29.05.2025
Фото: Тернопільська міська рада

Тернопіль серед 10 претендентів на звання екологічної столиці Європи

27.05.2025
Фото: Тернопільська міська рада

166 пошкоджених квартир: у Тернополі долають наслідки ворожого удару

27.05.2025
Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі оновлять дорогу на Калиновій завдяки ініціативі мешканців

01.06.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

У Тернополі оновлять школи та садочки: розподіл 11 мільйонів

31.05.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Перші літні вихідні у Тернополі: що прогнозують метеорологи

30.05.2025
Фото: ГУНП в Тернопільській області

Поліцейські Збаража затримали водія, який намагався відкупитися

30.05.2025

Останні новини

Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі оновлять дорогу на Калиновій завдяки ініціативі мешканців

01.06.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

У Тернополі оновлять школи та садочки: розподіл 11 мільйонів

31.05.2025

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version