Спортсмен з Тернополя здобув золоту медаль на чемпіонаті світу (Фото)

Тернопільський спортсмен Тарас Радь здобув золоту медаль у біатлоні на дистанції 10 км на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у Швеції. Про це пише “Файне місто” з посиланням на Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА.

У шведському місті Естерсунд цими днями проходить чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону. У цих змаганнях беруть участь представники 19-ти країн світу. Команду України представляє 24 спортсмени з інвалідністю.

В складі Національної паралімпійської збірної команди України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору змагаються двоє спортсменів з Тернопільщини.

24 січня, у третій день турніру, Тарас Радь, виступав у лижних перегонах спринт. Тоді він виборов срібну нагороду. Наступного змагального дня, 25 січня у біатлоні на дистанції 10 км Тарас Радь виборов золоту нагороду.

Тренер спортсменів – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.