У Тернополі членкині військово-лікарської комісії загрожує до 3-х років позбавлення волі

Фото: ГУНП в Тернопільській області

До трьох років обмеження волі загрожує фігурантці за внесення неправдивих відомостей в картку обстеження військовозобов’язаного для відстрочки від призову. Про це пише Файне місто з посиланням на ГУНП в Тернопільській області.

Підозрювана – завідувачка терапевтичного відділу, представник територіальної позаштатної військово-лікарської комісії при Тернопільському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що вона внесла неправдиві відомості у картку обстеження військовозобов’язаного для відстрочки від призову. Допомагав завідувачці у справі лікар-терапевт, який оформив документи про тимчасову непридатність до військової служби, зазначивши у медичному висновку неправдивий діагноз.

Незаконні дії фігурантів викрили оперативники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки спільно із працівниками Департаменту контррозвідки Служби безпеки України, – йдеться у повідомленні поліції.

Зібравши достатньо доказів, кримінальне провадження щодо завідувачки терапевтичного відділу за ч. 2 ст. 28  ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України слідчі скерували до суду. 

Справу щодо спільника фігурантки поліцейські невдовзі також передадуть на розгляд суду.

Читайте також: У Тернополі чоловік випав з вікна четвертого поверху

Exit mobile version