П’ятниця, 13 Лютого
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Культура » 30 липня – Міжнародний день дружби: цікаві факти про це свято

30 липня – Міжнародний день дружби: цікаві факти про це свято

Victoria Victoria
30.07.2020
в Культура
30 липня День дружби

Фото: Goodfon

Share on FacebookShare on Twitter

Одне з наймолодших свят в нашому календарі припадає на 30 липня – День дружби. Пропонуємо дізнатися дещо цікаве про його виникнення та обов’язково привітати своїх близьких!

Як виникло свято

Ідея відзначати свято дружби ще на початку XX століття прийшла до Джойса Холла. Це він заснував відому компанію Hallmark, яка займалася виготовленням листівок та вітальних карток. Бізнесмен пропонував призначити свято на 2 серпня, а мета його була цілком меркантильною – таким чином він хотів збільшити продажі в «несезон». На той час ідею не підтримали.

Вже у п’ятдесятих роках доктор Антоніо Браччі подавав цю ідею повторно, але знову не склалося. І лише в 2011 році з подачі Генеральної Асамблеї ООН свято було затверджено офіційно і призначено на 30 липня.

30 липня – Міжнародний день дружби

Головною метою призначення такого свята було нагадування людям, що дружні відносини – це одне з найважливіших надбань у нашому житті. Також Організація Об’єднаних Націй таким чином хотіла привернути увагу до дружби між країнами та народами. І саме завдяки цьому дню ми й справді згадуємо, що дружба – безцінна!

30 липня День дружби
Фото: Goodfon

Що ми знаємо про дружбу

З нагоди такого хорошого свята не завадить дізнатися про дружбу трішки більше. Ось декілька цікавих фактів та досліджень про це соціальне явище:

  1. Виявляється, що для заведення приятельських стосунків нам вистачає близько 40 годин часу, проведеного разом. А щоб стати найкращими друзями, потрібно не менше 200 годин тісного спілкування.
  2. Сучасна молодь при виборі друзів керується не популярністю чи інтелектом, а почуттям гумору, добротою і чесністю своїх однолітків.
  3. З плином часу кількість наших нових друзів зменшується, зате ми починаємо ближче спілкуватися зі старими перевіреними друзяками.
  4. При вступі в романтичні стосунки ми втрачаємо двох друзів.
  5. В дитячому віці людина обирає собі друзів своєї статі, а дорослі вважають цікавішими дружні стосунки між чоловіком та жінкою.

Отож 30 липня, у Міжнародний день друзів, не забудьте гарно привітати людей зі свого найближчого кола спілкування!

Читайте також: «Тернопіль вразив чистотою, парками і квітами» – колишня тернопільська студентка поділилася спогадами

Мітки: дружбасвято

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото: СБУ

СБУ затримала агента гру, який готував удари по Тернопільщині

06.02.2026
Фото: Тернопільська міська рада

Понад 40 тернопільських кафе та ресторанів стали пунктами незламності

10.02.2026

Аварія на Лепкого: деякі жителі Тернополя без води

06.02.2026

Тернопільський суд засудив колаборантку до 15 років

09.02.2026

ДТП на Микулинецькій: зіткнулися бус та легковик

13.02.2026
Фото:

У Тернополі продовжують ліквідацію ямковості на дорогах

13.02.2026

На Тернопільщині браконьєри виловили червонокнижного вирезуба

13.02.2026

У Тернополі затримали рецидивіста за пограбування водоматів

12.02.2026

Останні новини

ДТП на Микулинецькій: зіткнулися бус та легковик

13.02.2026
Фото:

У Тернополі продовжують ліквідацію ямковості на дорогах

13.02.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version