Жителі Тернопільщини, які підпільно заготовляли тютюн, постануть перед судом. Слідчі завершили досудове розслідування. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
Нагадаємо, підпільний бізнес організував 33-річний житель Мельнице-Подільської селищної громади. У спільники взяв трьох своїх знайомих. Оскільки жодних дозволів та ліцензій на заготівлю тютюнових виробів вони не мали, то займалися цим підпільно.
Сировину закуповували у жителів Тернопільської області. Зберігали тютюн у приміщенні, яке належало одному із “підприємців”. Ініціатор справи закупив усе необхідне обладнання і разом зі спільниками сировину висушував та подрібнював. Продавали підакцизну продукцію через інтернет, – зазначили у поліції.

Під час обшуків слідчі вилучили понад тисячу кілограм тютюнової сировини загальною вартістю 300 тисяч гривень.
Організатору оголосили підозру відповідно до ч.3 ст 27 ч. 3 ст. 28, ч 1,2 ст 204 та ч. 1 ст. 209. Його спільникам – ч. 2 ст. 27 ч. 3 ст. 28, ч. 1,2 ст. 204.
Порушникам загрожує до шести років позбавлення волі. Слідчі ГУНП в Тернопільській області, зібравши достатньо доказів, завершили кримінальне провадження та скерували справу до суду. Процесуальне керівництво здійснювала Тернопільська обласна прокуратура.
Читайте також:
- В Україні запускають еАкциз: обов’язковим він стане з 1 листопада 2026 року
- Ще 19 військовослужбовців з Тернополя отримають по 15 тисяч гривень на лікування
- На Театральному майдані під час роздачі бургерів постраждали діти
- З 2027 року садочки в Україні працюватимуть за новими правилами
- Тернопільська міська рада передала 600 тисяч на благодійний рахунок









Обговорення