П’ятниця, 28 Листопада
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Кримінал » Лаврівські хроніки: у Почаєві різко зростає кількість хворих на COVID-19, влада заговорила про надзвичайний стан

Лаврівські хроніки: у Почаєві різко зростає кількість хворих на COVID-19, влада заговорила про надзвичайний стан

Admin Admin
26.04.2020
в Кримінал, Новини
Share on FacebookShare on Twitter

У Почаєві на Тернопільщині хочуть ввести надзвичайний стан. Про це повідомляє керівник райдержадміністрації. На ранок 26 квітня COVID-19 виявили у 110 жителів Кременецького району. Тільки за попередню добу підтверджено 27 випадків коронавірусної інфекції, з них більшість – у Почаєві. 

Завершилось позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кременецькій райдержадміністрації. Окрім додаткових обмежувальних заходів на території міста Почаїв та Кременецького району, зважаючи на критичний ріст захворюваності на COVID-19 та протидії поширенню епідемії коронавірусу, вирішили максимально посилити заходи надзвичайної ситуації, а при позитивній динаміці протягом 5 днів звернутись до верхніх ешелонів влади щодо посилення дієвих карантинних заходів безпеки по відношенню до мешканців Кременецького району, – написав у соцмережі Вячеслав Онишкевич.

Співрозмовник ВВС News Україна у місцевій владі розповів, що на місці не розуміють, як зупинити спалах, і не мають для цього сил і засобів. А допомога з області і Києва не надходить:

Є різке зростання, в районі вже 110 підтверджених результатів. Якщо за п’ять днів ситуація не зміниться, то звертаємося до області ініціювати процедуру введення надзвичайного стану.

Джерелом поширення інфекції у місті вважають Почаївську лавру. Нагадаємо, на Великдень віряни масово порушували карантинні обмеження, які ввели в Україні. Під час богослужіння, попри встановлені обмеження, людей впустили всередину храму. Через це кількість хворих на COVID-19 різко зросла.

Читайте також: Через масові порушення закону московський патріархат можуть виселити з Почаївської лаври?

Наразі в Олександрівській лікарні Києва з коронавірусом перебуває четверо священників з Почаївської лаври.

21 квітня на в’їздах у Почаїв облаштували чотири карантинні пости.

На них цілодобово несуть службу поліцейські, рятувальники, військовослужбовці Кременецького військового комісаріату. Вони стежать за дотриманням карантинних обмежень, з’ясовують маршрут та мету поїздки людей, роблять температурний скринінг, проводять роз’яснювальну роботу, якщо потрібно – здійснюють санітарну обробку транспорту. Такі заходи вживаються, аби не допустити подальше розповсюдження небезпечної інфекції, – зазначають у поліції. 

На Великдень стало відомо, що в Почаївській лаврі помер 76-річний монах. За інформацією джерел одного з місцевих видань, у ченця був коронавірус, але офіційного підтвердження цієї інформації немає. Також у цей день померла жінка, у якої лабораторно підтвердили коронавірус. 

Раніше депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця розповів нам, що Почаївська лікарня, яку визнали базовою для пацієнтів з COVID-19, – не готова до прийому людей.

Два апарати ШВЛ і тільки один із них – робочий. Місцеві волонтери та небайдужі придбали для лікарів та медичного персоналу засоби захисту. Лікарня не готова до масового поступлення пацієнтів, хворих на коронавірус, – сказав Тарас Паляниця.

Нагааємо, до 11 травня 2020 року (включно) в Україні продовжили карантин.

Мітки: коронавірусТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

Втрачені та знайдені: після атаки в Тернополі шукають тварин та їхніх власників(Фото)

20.11.2025
Фото: ГУНП в Тернопільскій області

У Тернополі під час дитячого свята чоловік насмерть побив 65-річного гостя

27.11.2025
Фото: Кафедра журналістики ТНПУ

Журналістика крізь час: кафедра ТНПУ представила унікальний Літопис

26.11.2025
Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі оприлюднили попередній висновок щодо стану пошкоджених будинків

25.11.2025
Фото: Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області

У Гримайлівській громаді ввели карантинні заходи через чуму свиней

27.11.2025
Фото: Тернопільська міська рада

У додатку “е-Тернопіль” з’явилась функція перевірки податкових боргів

27.11.2025
Фото: Файне місто

В Українському Домі «Перемога» провели відверту розмову про насильство (Фото)

27.11.2025
Фото: ГУНП в Тернопільскій області

Аварії з потерпілими на Тернопільщині: одна людина загинула, двоє в лікарні

27.11.2025

Останні новини

Фото: Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області

У Гримайлівській громаді ввели карантинні заходи через чуму свиней

27.11.2025
Фото: Тернопільська міська рада

У додатку “е-Тернопіль” з’явилась функція перевірки податкових боргів

27.11.2025

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version