У Тернополі провели безкоштовний молодіжний табір “Християнські канікули”. Дійство тривало 5 днів, кожен з яких був приурочений новій духовній темі. Загалом участь взяли 75 дітей, серед них – вимушені переселенці. Більше – далі у матеріалі “Файного міста”.
Хто організував табір
Як розповів нашим журналістам отець Андрій, організували його 3 єпархії Православної Церкви України: Тернопільсько-Кременецька, Тернопільсько-Бучацька і Тернопільсько-Теребовлянська. Цьогоріч це була перша така ініціатива. Сам табір провели у Святотроїцькому духовному центрі.
Організаторами табору стали настоятелі тернопільських Святотроїцького духовного центру протоієрей Микола Зінкевич, храму святого Пантелеймона Цілителя протоієрей Михайло Бугай, Вознесіння Господнього протоієрей Андрій Гаджала, храму Святого Духа у Гаях Гречинських протоієрей Василь Мокрицький та Святомихайлівського храму с. Колодно на Збаражчині протоієрей Олег Крупський. Їхні зусилля підтримали й долучилися до роботи у таборі клірики Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ протоієреї Богдан Антонюк і Петро Жовток.
Чим займалися діти
Малеча відвідувала табір протягом 5 днів, з 10.00 по 14.00 годину. Здебільшого у групі були учні недільних шкіл місцевих православних парафій. Також взяли участь маленьку вимушені переселенці. За майже тиждень діти відвідати такі майстер-класи:
- Надання першої медичної допомоги;
- Поведінка під час пожежі;
- Сервірування столу, оригамі;
- Зустріч з військовими і воєнним капеланом;
- Майстер-клас-лекція про охорону довкілля.
Під час таборування були молитви, руханки, духовні та патріотичні пісні, квести, ігри, духовні бесіди. Малечу пригощали морозивом, піцою та іншими смаколиками.
Переконатися, якою була атмосфера у таборі, можете і ви, переглянувши наступні фото і відео. Якщо не відіграється на сайті – можете переглянути на телеграм-каналі “Файного міста”.
Читайте також: У Тернополі ремонтують вулицю Шептицького: рух транспорту перекриють (Фото/Відео)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-22_13-15-04-1024x766.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-21_17-11-52-1024x768.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-21_17-11-31-2-1024x768.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-21_17-11-31-1024x768.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-21_16-20-09-768x1024.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-20_15-47-58-768x1024.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-20_15-48-05-768x1024.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-19_16-03-24-2-1024x768.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-19_16-03-24-1024x768.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-20_15-19-10-1024x768.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-20_15-17-19-1024x576.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-20_15-16-54-1024x768.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-20_15-16-53-2-1024x768.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-20_15-16-53-1024x768.jpg)
Дитячий табір у Тернополі
Фото надав “Файному місту! о.Андрій
Обговорення