У Тернополі відкрили новий спортивний комплекс

Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі в житловому районі «Кутківці» відкрили новий сучасний спортивний комплекс Західноукраїнського національного університету. Будівництво об’єкту тривало майже два роки. Участь у відкритті взяли Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, міський голова Тернополя, член Наглядової ради ЗУНУ Сергій Надал, голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, а також спортсмени, тренери, керівництво, студенти та викладачі університету.

На спортивному майданчику облаштовано сучасне футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт, волейбольний та баскетбольний майданчики, комфортна глядацька трибуна з накриттям.

«Дорогі друзі, вітаю всіх із появою ще одного чудового спортивного об’єкта на території нашого міста. Приємно зазначити, що спорт стає модним, і що з кожним роком збільшується запит серед мешканців Тернополя на створення таких комплексів.

Відтепер на оновленій спортивній локації зможуть тренуватися та активно проводити дозвілля як студенти класичного університету Тернополя, так і школярі та мешканці мікрорайону. Тож бажаю студентам нових спортивних здобутків, а мешканцям – гарного відпочинку і міцного здоров’я. Впевнений, що сучасний об’єкт інфраструктури, який ми сьогодні відкрили, сприятиме успішному розвитку спорту у нашому краю, надихатиме на зміцнення позицій України у світовій та європейській спільнотах», – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Читайте також: Біля Бережан збудують нову лижну атракцію

Exit mobile version