Вівторок, 6 Січня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Політика » «УДАР Віталія Кличка»: Навіть у час загрози російського наступу влада незаконно перетягує на себе повноваження місцевого самоврядування

«УДАР Віталія Кличка»: Навіть у час загрози російського наступу влада незаконно перетягує на себе повноваження місцевого самоврядування

Lyuda Lyuda
03.02.2022
в Політика
Share on FacebookShare on Twitter

Влада дуже слабко переймається підготовкою загонів територіальної оборони, натомість активно залазить у сферу повноважень місцевого самоврядування. Про це заявили у партії «УДАР Віталія Кличка».

Влада продовжує цілеспрямовану кампанію з придушення місцевого самоврядування в Україні та намагається побудувати жорстку вертикаль влади – недемократичну і неконституційну. Постановою №43, яку ухвалили 24 січня, уряд у неконституційний спосіб змінив порядок призначення голів райдержадміністрацій у Києві. Окрім цього, таким рішенням київського міського голову позбавили можливості пропонувати кандидатури голів райдержадміністрацій. Відтепер це робитиме не голова КМДА, а прем’єр-міністр, – заявили в «УДАРі Віталія Кличка».

У партії зазначили, що позицію мера столиці, якого обрали кияни та надали йому повноваження відстоювати їх інтереси, уряд не враховував та навіть не звертався по неї.

Місцеве самоврядування – це не втілення політичних забаганок центральної влади. Президент, підписавши розпорядження про звільнення, де факто підтримав незаконне рішення Кабміну. Не можна нехтувати Конституцією і законами! Управління в Україні — і місцеве, і державне має будуватися на професійності та ефективності, а не керуватися суто політичною лояльністю, – наголосили в «УДАРі Віталія Кличка».

УДАРівці підкреслили, що в сьогоднішніх умовах державна влада та місцеве самоврядування мають діяти спільно та злагоджено. Забезпечити це можливо не шляхом показових справ щодо посадових осіб місцевого самоврядування, а ефективною та неупередженою роботою правоохоронних органів у чіткій відповідності до закону.

Сьогодні важливі єдність і спільні зусилля, щоб захистити і зберегти нашу державу. Українці знову мають продемонструвати свою гідність, згуртованість і готовність дати відсіч агресору. Ми сильні, коли разом! – резюмували в партії.

Читайте також: «УДАР Віталія Кличка» закликає негайно збільшити видатки на оборону та підвищити зарплати військовим

Мітки: УДАР

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото ілюстративне з мережі Інтернет

Другий Святий Вечір: що готувати і як святкувати

04.01.2024

Смертельна аварія біля Великого Глибочка: троє загиблих

30.12.2025
Фото: Поліція Тернопільщини

Незаконну порубку дерев розслідують на Тернопільщині (Фото)

04.01.2024

Зарплати вчителів зростуть на 30%: з 1 січня 2026 року

01.01.2026

Потужні снігопади накриють Тернопіль: погода на Водохреще

05.01.2026

Тернопільські ветерани можуть додати свій бізнес на Мапу ветеранських бізнесів

05.01.2026

Рідні загиблого воїна Романа Гармаша просять підтримати петицію

05.01.2026

На Тернопільщині зафіксували спад захворюваності на грип

05.01.2026

Останні новини

Потужні снігопади накриють Тернопіль: погода на Водохреще

05.01.2026

Тернопільські ветерани можуть додати свій бізнес на Мапу ветеранських бізнесів

05.01.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version