1 квітня у Тернополі розпочнеться електронний запис діток у школи. Для цього батькам потрібно зареєструватися на спеціальному електронному порталі, вказати дані дитини і подати заявку в обрану школу. Важливо, що батьки мають можливість одночасно подати такі заявки у 3 різні заклади.
Після того, як школа опрацює звернення, на електронну пошту заявника прийде запрошення. Далі батьки майбутнього першокласника зможуть віднести потрібні документи в навчальний заклад протягом 15 робочих днів. Зазначимо, документи дитини потрібно подати не пізніше, аніж 31 травня.
Якщо ж у батьків немає можливості заповнити електронну форму, то вони можуть принести письмову заяву відразу в школу, де обов’язково нададуть допомогу.
Читайте також: У Тернополі впроваджують електронну систему зарахування дітей до 1-го класу (Відео)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2021/03/166395810_1793181850865804_4037605056797452279_o.jpg)
Обговорення