Пікет біля Тернопільської обласної ради: чого вимагають батьки дітей – вихованців школи-інтернату. На місці події перебувають журналісти “Файного міста”. Трансляція НАЖИВО. Переглянути відео ви можете також на нашій сторінці у Фейсбук.
Головна » Новини » У Тернополі біля обласної ради пікетують батьки дітей – вихованців школи-інтернату (Наживо)
Пікет біля Тернопільської обласної ради: чого вимагають батьки дітей – вихованців школи-інтернату. На місці події перебувають журналісти “Файного міста”. Трансляція НАЖИВО. Переглянути відео ви можете також на нашій сторінці у Фейсбук.
Пікет під Тернопільською обласною радою: чого вимагають батьки спеціальної загальноосвітньої школи інтернатуПікет під Тернопільською обласною радою: чого вимагають батьки спеціальної загальноосвітньої школи інтернатуПідписуйтесь на нашу сторінку в Facebook, дивіться стріми наживо, коментуйте та діліться із друзями, найцікавіші авторські матеріали читайте на нашому сайті. Будь з Файним і все буде Файно! – Хочете повідомити важливу новину, телефонуйте 0677993977
Gepostet von Файне місто am Montag, 28. September 2020
Обговорення