Троє дітей постраждали у ДТП на Підволочиському шосе, коли нетверезий водій BMW X6 спричинив аварію під час розвороту. Рівень алкоголю у крові 37-річного порушника перевищив норму в 11 разів.
Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
Аварія сталася 15 жовтня близько 17:00 на Підволочиському шосе. Водій BMW X6, не переконавшись у безпечності маневру, почав розвертатися та зіткнувся з BMW 740 LD XDRIVE, у якому перебували четверо дітей. Трьох неповнолітніх з тілесними ушкодженнями бригада швидкої допомоги доправила до медзакладу, де їм надали допомогу без госпіталізації.
На місце події оперативно виїхала слідчо-оперативна група Тернопільського відділення поліції. Газоаналізатор “Драгер” показав у крові 37-річного водія-порушника 2,2 проміле алкоголю – це в 11 разів перевищує допустиму норму! Правоохоронці затримали чоловіка відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Зараз вирішується питання про оголошення тернополянину підозри згідно зі статтею 286-1 Кримінального кодексу та обрання запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.
Читайте також: Літній чоловік загинув у власній квартирі під час пожежі на Тернопільщині (Фото)
Обговорення