Мобільний вакцинальний автобус завітав до села Залісці Вишнівецької громади, де медики провели 43 щеплення місцевим жителям. Спеціалісти також вимірювали артеріальний тиск та надавали індивідуальні консультації.
Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
17 вересня команда фахівців Кременецького міськрайонного центру ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» прибула до Залісців, щоб наблизити медичні послуги до сільських жителів. Особливу увагу приділили імунопрофілактиці – загалом 43 особи отримали необхідні щеплення.

Серед проведених вакцинацій: 9 осіб отримали оральну поліомієлітну вакцину, 9 – анатоксин дифтерійно-правцевий для ревакцинації, 4 – вакцину проти кору, паротиту та краснухи, 5 – АДП, 7 – АКДП, 3 – проти Хіб-інфекції та 3 – проти гепатиту В.

Завдяки співпраці фахівців Центру та медичних працівників, жителі Залісців отримали не лише медичну допомогу, але й важливу інформацію про здоровий спосіб життя та раціональне харчування. Такі виїзні заходи сприяють підвищенню обізнаності населення та формують культуру відповідального ставлення до власного здоров’я.
Читайте також: Рибоохоронний патруль вилучив три заборонені сітки на Тернопільщині








Обговорення