Субота, 2 Серпня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » У Тернополі центр “Без обмежень” влаштував яскраве свято для дітей з інвалідністю (Відео)

У Тернополі центр “Без обмежень” влаштував яскраве свято для дітей з інвалідністю (Відео)

Mariya Mariya
01.08.2025
в Місто, Новини
Фото: з власних джерел

Фото: з власних джерел

Share on FacebookShare on Twitter

У Тернополі діти з інвалідністю взяли участь у яскравому святі, організованому центром “Без обмежень”. Насичена програма включала загадки, танці, конкурси та пошук кольорів веселки, даруючи малечі незабутні емоції.

Про це пише Файне місто.

Організатори підготували насичену програму, яка не залишила байдужим жодного учасника. Діти активно відгадували загадки, танцювали під запальну музику та із захопленням шукали кольори веселки. Особливий захват викликали різноманітні конкурси та ігри, що допомогли малечі розкрити свої таланти та відчути радість спілкування.

Справжньою родзинкою свята став аквагрим, який перетворював обличчя дітей на улюблених казкових героїв. Завершилося дійство частуванням безкоштовним попкорном, що стало чудовим фіналом цього радісного дня.

Варто зазначити, що центр “Без обмежень” надає індивідуальні реабілітаційні програми для дітей з різними діагнозами. Це і травматологічні випадки, як-от переломи, ДЦП, деформації опорно-рухового апарату, і неврологічні – ЗПР, аутизм, порушення моторики, епілепсія, а також комплексні порушення розвитку.

Такі заходи відіграють важливу роль у соціалізації дітей з особливими потребами, допомагаючи їм почуватися повноцінними членами суспільства та розвиватися емоційно.

Читайте також: Поліцейські викрили трьох мешканців Тернопільщини з арсеналом зброї (Фото)

Мітки: Без обмеженьдіти з особливими потребамисвятоТернопільТернопільщина

Обговорення

Останні новини

17 власників пошкодженого житла від ворожих атак отримають фінансову допомогу: Сергій Надал

01.08.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Рада повернула учасникам бойових дій додаткові 14 днів відпочинку

01.08.2025

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version