Жителів Тернопільщини закликають підтримати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) молодшому сержанту Володимиру Кутку, який загинув 12 грудня 2023 року під час артобстрілу в Часовому Яру на Донеччині.
Про це пише Файне місто з посиланням на електронні петиції до Президента України.
Володимир Кутко народився 19 жовтня 1989 року в селі Стриївка Тернопільського району. З березня 2023 року він став на захист України, служив водієм-мотористом взводу радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини А0998.
Побратими згадують Володимира як відважного і відповідального воїна, який завжди був готовий допомогти і підставити плече у важку хвилину. Найбільшою цінністю для нього була родина — дружина та маленька донечка, з якими він намагався проводити весь вільний час.
Наразі петиція набрала 19278 голосів з 25000 необхідних. Збір підписів триватиме ще 26 днів. Родичі воїна закликають жителів області не бути байдужими та підписати петицію тут: https://petition.president.gov.ua/petition/246836
Читайте також: Сім’ї загиблих у полоні отримають 15 млн грн: Рада ухвалила зміни до закону
Обговорення