Тернопіль здобув особливу відзнаку “За сталість відкритого урядування” у Третьому загальнонаціональному конкурсі з відкритого урядування. Нагородження відбулося 4 червня у Києві.
Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Визнання стало результатом впровадження системи “е-Тернопіль — відкрите урядування”, розробленої для максимального залучення людей до життя громади. Ключовим елементом став “е-Тернопіль. Портал мешканця” — інтерактивна платформа, що надає зручний доступ до послуг та можливість брати участь у житті громади.
— Питання відкритості й прозорості є ключовим для Тернопільської міської ради та міського голови Сергія Надала. Кілька років тому ми почали шукати шляхи, як налагодити співпрацю з мешканцями через цифрові інструменти, — зазначив секретар міської ради Ігор Гірчак.
Особливістю платформи стала інтеграція з мобільним застосунком “е-Тернопіль”, яким користується понад 100 000 людей. У планах – оцифрування та впровадження системи електронних черг у спортивних закладах та закладах позашкільної освіти.
Конкурс був започаткований у 2022 році Асоціацією міст України спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Читайте також: Тернопільська міська рада виплатить додаткову допомогу постраждалим від ракетної атаки
Обговорення