Тернополяни мають унікальну можливість підтримати ЗСУ та озеленити місто. З 17 березня стартує другий етап благодійної акції «Підтримай ЗСУ – Посади іменне дерево», яка дозволяє кожному охочому зробити внесок на закупівлю дронів для наших захисників.
Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Суть акції проста та надзвичайно важлива – зробивши донат на потреби ЗСУ, ви отримуєте можливість висадити власне дерево в одній із локацій Тернополя. Кожне дерево отримає іменну табличку, а комунальники доглядатимуть за ним протягом періоду приживлення.
Сума внеску залежить від обраної локації та виду дерева. За 15 тисяч гривень можна висадити катальпу на Дамбі Тернопільського ставу або липу на вулицях Коперника чи Патріарха Мстислава. Для престижніших локацій, як-от вулиці Руська, Словацького чи Патріарха Сліпого, донат становить 20 тисяч гривень. Найцінніші ділянки – вулиці Листопадова, Чорновола, Грушевського та Сагайдачного – потребують внеску в 30 тисяч гривень.
Щоб долучитися до акції, необхідно заповнити заявку, вказавши бажану локацію та кількість саджанців. Після цього з вами зв’яжуться для уточнення деталей оплати. Заявки приймаються до 28 березня 2025 року, а висадження дерев відбуватиметься з 31 березня по 16 квітня. Детальну інформацію можна отримати за телефоном (0352) 25-49-34.
Читайте також: ФАКТ VS ФЕЙК: Що насправді будують біля парку Шевченка в Тернополі
Обговорення