У селі Лопушне водій Volvo v50 збив 16-річного юнака, який вийшов на дорогу поза пішохідним переходом, у Тернополі на “зебрі” під колеса Daewoo Lanos потрапила 85-річна жінка, а на трасі Тернопіль — Рава-Руська зіткнулися вантажівка та два легковики.
Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
Перша аварія трапилася в селі Лопушне, де підліток вийшов на дорогу в недозволеному місці й потрапив під колеса Volvo. Хлопця з травмами доправили до лікарні.
Друга ДТП сталася в обласному центрі — на Збаразькій вулиці водій Daewoo Lanos збив пенсіонерку, яка переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Жінка отримала переломи.
Третя автопригода — на трасі Тернопіль — Рава-Руська біля АЗС. Водій вантажівки DAF XF 460 FT почав повертати ліворуч, а кермувальник Toyota Camry, намагаючись уникнути зіткнення, змінив траєкторію й врізався у Fiat Ducato. Внаслідок аварії 24-річний житель Львівщини опинився в лікарні.
У всіх водіїв взяли кров для перевірки на алкоголь. Правоохоронці з’ясовують усі обставини ДТП та встановлюють винних у цих інцидентах.
Читайте також: Тернополянину загрожує до 2-х років в’язниці за систематичне домашнє насильство
Обговорення