На дорогах Тернопільщини у січні зафіксовано 205 випадків керування транспортом у нетверезому стані. Загалом поліція області виявила майже 5 тисяч порушень правил дорожнього руху, що призвели до 236 аварій.
Про це пише Файне місто з посиланням на ГУНП в Тернопільській області.
Найчастіше водії перевищували швидкість, керували без документів та в стані сп’яніння, порушували вимоги дорожньої розмітки та правила обгону. У 47 аваріях постраждали люди, з них 8 ДТП скоїли нетверезі водії. Внаслідок цих пригод травмовано 5 осіб.
Перевищення швидкості стало причиною 53 аварій, у яких загинуло 4 особи та 24 отримали травми. Через недотримання безпечної дистанції сталося 45 ДТП з двома травмованими. При русі заднім ходом зафіксовано 38 випадків, де одна людина загинула та одна травмована.
— За керування транспортом у стані сп’яніння передбачено штраф 17 000 гривень та позбавлення прав на рік. При повторному порушенні сума зростає до 34 000 гривень, а за третій випадок – до 51 000 з позбавленням прав на 10 років, — наголосили у поліції.
Читайте також: 500 доларів за фото: як аферисти ошукали 19-річну дівчину в Тернополі
Обговорення