У селі на Тернопільщині вечір розпиття алкоголю обернувся різаниною. Під час конфлікту один із чоловіків завдав іншому кілька ножових ударів у живіт. Потерпілого прооперували, а нападника затримали поліцейські. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
До Кременецького районного відділу поліції надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги з Шумська про пацієнта з ножовими пораненнями. Виїхавши на місце події, правоохоронці встановили, що постраждалий – 37-річний житель одного з сіл Великодедеркалівської громади, якого поранили під час конфлікту з односельцем.
Інцидент стався під час спільного розпиття алкоголю, коли між чоловіками виникла суперечка. У розпалі сварки 52-річний нападник кілька разів вдарив потерпілого ножем у живіт, завдавши йому проникаючих поранень.

Потерпілого терміново прооперували, його життю зараз нічого не загрожує.
Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Проти нього порушено справу за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Читайте також:
- В Україні затвердили новий стандарт медичної допомоги для дітей з низькорослістю
- 24 квітня тернополян запрошують на спільну молитву
- Тернополянину загрожує 8 років: побив знайомого пляшкою
- У селі Чистилів господар натрапив на артснаряд на власному подвір’ї
- СБУ та Національна поліція України зірвали криваві теракти у школах (Фото)









Обговорення