На Тернопільщині 64-річна пенсіонерка пішла в ліс по гриби і заблукала. Пошукова операція тривала всю ніч. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
За даними поліції, жителька Бережан проживає сама. Про її зникнення в суботу, 26 жовтня, близько 19:30, повідомили сусіди. Вони розповіли, що жінка вранці пішла в ліс по гриби, але назад не повернулася. Зв’язку з нею не було, оскільки вона не взяла із собою телефон.
Поліцейські місцевого територіального підрозділу відразу організували пошукові заходи, залучивши інспекторів кінологічного центру зі службовими собаками. До розшуку жінки долучилися й місцеві жителі.
Поліцейські прочісували лісовий масив, використовували квадрокоптер і вранці таки розшукали зниклу за декілька кілометрів від її дому. З жінкою все було гаразд і поліцейські доправили її до місця проживання. Пенсіонерка подякувала правоохоронцям за допомогу та небайдужість.
Оперативні новини міста та області – у телеграм-каналі “Файне місто| Новини Тернополя”
Читайте також:
- “Крила вільних”: у Тернополі презентували документальну стрічку про захисників
- Урочистості до Дня Прапора: як відзначили свято у Тернополі
- У Тернопільській міській лікарні №2 нагадали про способи запису до вузьких спеціалістів дитячої поліклініки
- Муніципальний Галицький камерний оркестр дасть благодійний концерт у Тернополі до Дня Незалежності
- Новий позашляховик для захисників 105-ї бригади: Сергій Надал
Обговорення