Українські аграрії вже засіяли 5,37 млн га озимих культур. Зокрема, у Тернопільській області вже завершили посів. Про це пише Файне місто з посиланням на Міністерство аграрної політики та продовольства України.
Як йдеться у повідомленні, станом на 24 жовтня в Україні засіяли вже майже 4,33 млн га озимих культур.
Зокрема:
- озимого ріпаку – 1 млн га,
- озимої пшениці – 3,8 млн га,
- озимого ячменю – 421,3 тис. га,
- озимого жита – 62,5 тис. га,
- озимого ріпаку – 1, 048 млн га.
Аграрії Тернопільщини завершили сівбу озимих зернових. Серед лідерів за обсягами сівби озимих на зерно попереду аграрії Волині – 161,1 тис. га (97,3%), Чернігівщини – 193,2 тис. га (97,2%) та Полтавщини – 238,2 тис. га (95,8%).
Також аграрії 11 областей завершили сівбу озимого ріпаку.

Читайте також:
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення