У Тернополі виконавчий комітет вніс зміни до попереднього рішення щодо роботи платних парковок. Зокрема, на вулиці Замковій паркування буде безкоштовним у І та IV кварталах. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Згідно з новими правилами, паркування буде безкоштовним 6 місяків на майданчику по вул. Замковій (біля альтанки над озером). Нововведенння діятиме з жовтня по березень включно.
Читайте також:
- Пляжі Тернополя – безпечні для купання
- Погода у Тернополі 23–25 червня: дощі на початку тижня, далі — без опадів
- Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції
- У Тернополі після бійки в парку чоловік потрапив до лікарні
- «Старт до Олімпу 2026» у Тернополі: спорт, енергія та сотні учасників у парку Шевченка









Обговорення