Житель Тернополя незаконно виловлював рибу. Правопорушення зафіксували у заповідній зоні в межах Серетського гідрологічного заказника. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
55-річного тернополянина виявили під час рейду. Він незаконно виловлював рибу поблизу села Глядки.
З місця події поліцейські вилучили човен, сітки та рибу. За попереднім підрахунком, сума завданих збитків державі становить майже 110 тисяч гривень, – йдеться у повідомленні.

За цим фактом дізнавачі поліції розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до трьох років обмеження волі.
Читайте також:
- Чому домашні термометри можуть показувати +45°C, коли метеостанції фіксують +30°C
- У Тернополі на пляжі «Циганка» потонула 15-річна дівчина
- Учасникам програми “Скринінг здоров’я 40+” нагадують про термін використання коштів
- Поліція Тернопільщини викрила десятеро наркодилерів під час спецоперації «Рубікон»
- Золоті сережки-протяжки для щоденного стилю та особливих моментів









Обговорення