Житель Тернополя незаконно виловлював рибу. Правопорушення зафіксували у заповідній зоні в межах Серетського гідрологічного заказника. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
55-річного тернополянина виявили під час рейду. Він незаконно виловлював рибу поблизу села Глядки.
З місця події поліцейські вилучили човен, сітки та рибу. За попереднім підрахунком, сума завданих збитків державі становить майже 110 тисяч гривень, – йдеться у повідомленні.

За цим фактом дізнавачі поліції розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до трьох років обмеження волі.
Читайте також:
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення