У Тернопільській громаді стартувало опитування мешканців для розробки нової Стратегії розвитку. Через зміни в соціально-економічній ситуації та виклики, пов’язані з війною, виникла потреба оновити стратегічні плани громади. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Опитування організувала Робоча група з розробки Стратегії розвитку. Його мета — зібрати думки мешканців про основні проблеми, які існують у місті, та визначити перспективи розвитку на майбутнє.
Ваша думка є надзвичайно важливою і буде врахована при формуванні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади, – зазначили у міськраді.
Опитування є анонімним і доступне за посиланням.
Кожна думка має значення!
Читайте також:
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення