Під час опалювального періоду 2024/2025 року на Тернопільщині працюватиме 1109 котелень. Централізоване опалення житлових будинків залишилося лише у Тернополі. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську ОВА.
Як йдеться у повідомленні, постачання тепла від котелень відбуватиметься до 717 житлових будинків у Тернополі. Централізоване опалення бюджетних установ – у 13 населених пунктах області.
Станом на 1 жовтня 2024 року фактично підготували:
- 1103 котельні (99,5 %);
- 3835 житлових будинків (100 %);
- 1039 об’єктів соціально-культурного призначення (100 %).
Також фахівці відремонтували та замінили водопровідні, каналізаційні та теплові мережі. Крім того, замінили 4 котли на відомчих котельнях в області.
Читайте також:
- Тернопіль – соціально-відповідальне місто, яке при зміні тарифу на воду запровадило компенсацію з міського бюджету
- У парку «Здоров’я» облаштовують основу для інклюзивного дитячого майданчика
- Тернополянин став донором і врятував життя українця: через три роки вони вперше зустрілися
- У Тернополі судитимуть бойовика, який воював на боці окупантів
- Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на воді









Обговорення