В Україні засіяли вже 3,8 млн га озимих культур. У лідерах по показниках озимого зерна – аграрії Тернопільщини. Про це пише Файне місто з посиланням на Мінагрополітики.
Як йдеться у повідомленні, загалом засіяли вже майже 2,9 млн га. Зокрема:
- озимого ріпаку – 986,4 тис. га,
- озимої пшениці – 2, 6 млн га,
- озимого ячменю – 208,7 тис. га,
- озимого жита – 45,9 тис. га,
- озимого ріпаку – 986,4 тис. га.
Серед лідерів за обсягами сівби озимих на зерно попереду аграрії Тернопільщини – 165,8 тис. га (84,2 %), Волині – 127,5 тис. га (77 %), Полтавщини – 182,7 тис. га (73,5 %) та Черкащини – 119,2 тис. га (71,9 %). Аграрії 9 областей завершили сівбу озимого ріпаку.

Читайте також:
- У Тернополі на пляжі «Циганка» потонула 15-річна дівчина
- Учасникам програми “Скринінг здоров’я 40+” нагадують про термін використання коштів
- Поліція Тернопільщини викрила десятеро наркодилерів під час спецоперації «Рубікон»
- Золоті сережки-протяжки для щоденного стилю та особливих моментів
- З 25 червня у Тернополі обмежать рух великогабаритного транспорту









Обговорення