Воїн Богдан Мелимука з Тернопільщини отримав почесну нагороду. Головнокомандувач Збройних сил України, генерал Олександр Сирський відзначив захисника нагрудним знаком «Золотий хрест». Про це пише Файне місто з посиланням на голову Великогаївської громади Олега Кохмана.
Богдан розом зі Скоморохів. Почесною відзнакою військовослужбовця нагородили за важкий бій на Донеччині. Там воїн отримав поранення.
Щодня українські Герої роблять надможливе, щоб повернути нашу свободу. (…)
Нехай Господь оберігає кожного воїна та допоможе здобути Перемогу!, – йдеться у повідомленні голови громади.
Вітаємо захисника з нагородою та дякуємо за мужність! Швидкого одужання та відновлення!
Читайте також:
- Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента
- На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником
- До 30-річчя Конституції України створили її повний переклад українською жестовою мовою
- У Тернополі попрощалися із захисником Володимиром Бортником (Фото)
- «Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників









Обговорення