Воїн Богдан Мелимука з Тернопільщини отримав почесну нагороду. Головнокомандувач Збройних сил України, генерал Олександр Сирський відзначив захисника нагрудним знаком «Золотий хрест». Про це пише Файне місто з посиланням на голову Великогаївської громади Олега Кохмана.
Богдан розом зі Скоморохів. Почесною відзнакою військовослужбовця нагородили за важкий бій на Донеччині. Там воїн отримав поранення.
Щодня українські Герої роблять надможливе, щоб повернути нашу свободу. (…)
Нехай Господь оберігає кожного воїна та допоможе здобути Перемогу!, – йдеться у повідомленні голови громади.
Вітаємо захисника з нагородою та дякуємо за мужність! Швидкого одужання та відновлення!
Читайте також:
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення