В Україні активно розсилають повістки поштою. Голова “Укрпошти” Ігор Смілянський зазначив у коментарі Суспільному, що це нічим не відрізняється від розсилки судових документів, пише Файне місто.
Повістка приходить як звичайний рекомендований лист, який одержувач отримує під підпис.
Якщо зазначається, що людини немає (тобто не отримала листа особисто — ред.), залишається повідомлення, і якщо за листом не приходять, то так, як і з судовими документами — ми це залишаємо в системі та повертаємо листа (повістку — ред.) відправнику (Міноборони — ред.), — пояснив посадовець.
За словами Смілянського, ця процедура чітко регламентується і зазначена в законодавстві. Самі листи з повістками виглядають як звичайний конверт.
Читайте також:
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення