В Україні триває сівба озимих культур. Станом на 25 вересня аграрії вже засіяли 1 млн 800 тис. га земель. Про це пише Файне місто з посиланням на Міністерство аграрної політики та продовольства України.
Як йдеться у повідомленні, озимі зернові сіють у всіх областях – загалом це 944,5 тис. га. Озимого ріпаку посіяли 862,2 тис. га. Зокрема:
- озимої пшениці – 878,8 тис. га;
- озимого ячменю – 45 тис. га;
- озимого жита – 20,7 тис. га;
- озимого ріпаку – 862,2 тис. га.
Серед лідерів по сівбі озимих зернових аграрії Полтавщини – 106,4 тис. га , Кіровоградщини – 105,8 тис. га, Миколаївщини – 89,9 тис. га.
До слова, аграрії Волинської, Рівненської, Закарпатської, Тернопільської та Львівської областей завершили сівбу озимого ріпаку.
Читайте також:
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення