На Тернопільщині народилися 108 дітей минулого тижня, серед них – 2 двійні. Найбільше на світ з’явилось хлопчиків. Про це пише Файне місто з посиланням на Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОВА.
У період з 16 по 22 вересня 2024 року в області народились:
- 52 дівчаток
- 56 хлопчиків.
У 7 жінок народились діти з вагою 4000 грам і більше. Також 2 діток з’явились на світ передчасно. Ще 3 жінок з числа внутрішньопереміщених стали матерями.
Читайте також:
- На Тернопільщині вводять обмеження руху вантажівок через спеку
- У кількох мікрорайонах Тернополя оновлюють дорожню інфраструктуру
- У Зарваниці відбулася проща для родин загиблих і зниклих безвісти захисників України
- На сміттєзвалищах зростає ризик пожеж у спекотний період
- У Тернополі ще 18 військових отримають по 15 тисяч гривень на лікування









Обговорення