На Тернопільщині народилися 108 дітей минулого тижня, серед них – 2 двійні. Найбільше на світ з’явилось хлопчиків. Про це пише Файне місто з посиланням на Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОВА.
У період з 16 по 22 вересня 2024 року в області народились:
- 52 дівчаток
- 56 хлопчиків.
У 7 жінок народились діти з вагою 4000 грам і більше. Також 2 діток з’явились на світ передчасно. Ще 3 жінок з числа внутрішньопереміщених стали матерями.
Читайте також:
- Тернопіль – соціально-відповідальне місто, яке при зміні тарифу на воду запровадило компенсацію з міського бюджету
- У парку «Здоров’я» облаштовують основу для інклюзивного дитячого майданчика
- Тернополянин став донором і врятував життя українця: через три роки вони вперше зустрілися
- У Тернополі судитимуть бойовика, який воював на боці окупантів
- Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на воді









Обговорення