У Тернополі завершився перший етап акції «Підтримуй ЗСУ – посади іменне дерево». Містяни подали понад 100 заявок на висадження дерев. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Учасники акції змогли обрати локації для висадження дерев у різних куточках міста, обираючи саджанці висотою 2-2,5 метри. Види дерев, які були представлені, підібрані з урахуванням озеленення конкретних вулиць. Про день та час висадження учасникам повідомлять додатково.
«а кілька днів акції надійшло багато заявок від тернополян. Це показує, як наша громада об’єднується заради спільної мети. Кожне посаджене дерево — це не тільки озеленення, а й конкретна допомога нашим захисникам. Дякую всім, хто долучився, – зазначив міський голова Сергій Надал.
Як йдеться у повідомленні, усі зібрані кошти використають для підтримки Збройних сил України. Зокрема, за них закуплять безпілотні літальні апарати для військових на передовій.

Читайте також:
- На Тернопільщині у вихідні очікуються дощі та поривчастий вітер
- Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості
- 1 червня у Тернополі відбудеться донація крові пам’яті бойового медика «Фантома»
- У Тернопільській громаді на базі 12 закладів освіти відкриють літні табори для учнів
- У Тернополі водій збив 8-річну дівчинку у дворі на вул. Коновальця









Обговорення