В Україні аграрії засіяли вже 1 048,7 тис. га. Озиму пшеницю сіють у 18-ти областях, ячмінь – в 12-ти, жито – в шести. Озимий ріпак сіють аграрії 18-ти областей. Про це пише Файне місто з посиланням на Мінагрополітики.
Зокрема, посіяли:
- озимої пшениці – 340,3 тис. га;
- озимого ячменю – 16,5 тис. га;
- озимого жита – 3,4 тис. га;
- озимого ріпаку – 688,4 тис. га.
Аграрії Волинської, Рівненської, Тернопільської та Львівської областей завершили сівбу озимого ріпаку.

Читайте також:
- На Тернопільщині на вихідні прогнозують дощі та помірне тепло
- Уряд запускає кредити під 0,1% для відновлення зруйнованого бізнесу
- У Тернополі ще шість військових отримають по 15 тисяч гривень на лікування
- СБУ Тернопільщини передала до суду справу бойовика, який воював проти України
- Василь Бесага завершив роботу головного архітектора Тернополя









Обговорення