В Україні аграрії засіяли вже 1 048,7 тис. га. Озиму пшеницю сіють у 18-ти областях, ячмінь – в 12-ти, жито – в шести. Озимий ріпак сіють аграрії 18-ти областей. Про це пише Файне місто з посиланням на Мінагрополітики.
Зокрема, посіяли:
- озимої пшениці – 340,3 тис. га;
- озимого ячменю – 16,5 тис. га;
- озимого жита – 3,4 тис. га;
- озимого ріпаку – 688,4 тис. га.
Аграрії Волинської, Рівненської, Тернопільської та Львівської областей завершили сівбу озимого ріпаку.

Читайте також:
- Тернопіль попрощається із загиблим захисником Дмитром Долинним
- У Тернополі та Смиківцях через аварійні роботи тимчасово відсутнє газопостачання
- Пляжі Тернополя – безпечні для купання
- Погода у Тернополі 23–25 червня: дощі на початку тижня, далі — без опадів
- Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції









Обговорення