На Тернопільщині за тиждень народилися майже 100 малюків. Найбільше серед них – хлопчиків. Про це пише Файне місто з посиланням на Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОВА.
Як йдеться у повідомленні, за період з 9 по 16 вересня в Тернопільській області народилось 94 дитини, серед них – 1 двійня. Зокрема, на звіт з’явилися 42 дівчаток та 52 хлопчиків.
Минулого тижня 5 діток народилися передчасно. Як свідчить статистика, у 13 жінок народились діти з вагою 4000 грам і більше. Троє жінок з числа внутрішньопереміщених стали матерями.
Вітаємо щасливих батьків!
Читайте також:
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення