На Тернопільщині за тиждень народилися майже 100 малюків. Найбільше серед них – хлопчиків. Про це пише Файне місто з посиланням на Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОВА.
Як йдеться у повідомленні, за період з 9 по 16 вересня в Тернопільській області народилось 94 дитини, серед них – 1 двійня. Зокрема, на звіт з’явилися 42 дівчаток та 52 хлопчиків.
Минулого тижня 5 діток народилися передчасно. Як свідчить статистика, у 13 жінок народились діти з вагою 4000 грам і більше. Троє жінок з числа внутрішньопереміщених стали матерями.
Вітаємо щасливих батьків!
Читайте також:
- Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента
- На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником
- До 30-річчя Конституції України створили її повний переклад українською жестовою мовою
- У Тернополі попрощалися із захисником Володимиром Бортником (Фото)
- «Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників









Обговорення