На Тернопільщині за тиждень народилися майже 100 малюків. Найбільше серед них – хлопчиків. Про це пише Файне місто з посиланням на Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОВА.
Як йдеться у повідомленні, за період з 9 по 16 вересня в Тернопільській області народилось 94 дитини, серед них – 1 двійня. Зокрема, на звіт з’явилися 42 дівчаток та 52 хлопчиків.
Минулого тижня 5 діток народилися передчасно. Як свідчить статистика, у 13 жінок народились діти з вагою 4000 грам і більше. Троє жінок з числа внутрішньопереміщених стали матерями.
Вітаємо щасливих батьків!
Читайте також:
- Погода у Тернополі 23–25 червня: дощі на початку тижня, далі — без опадів
- Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції
- У Тернополі після бійки в парку чоловік потрапив до лікарні
- «Старт до Олімпу 2026» у Тернополі: спорт, енергія та сотні учасників у парку Шевченка
- У Тернополі попрощалися із захисником Ігорем Гайдуком (Фото)









Обговорення