У собор Петра і Павла, що у Чорткові на Тернопільщині, прибудуть мощі святої Терези з Лізьє. Про це пише Файне місто з посиланням на Фейсбук-сторінку собору.
25-26 серпня велика подія – до нашої катедри прибувають мощі св. Терези з Лізьє – вчителя Церкви, яка за словами Папи Пія XI – найбільша свята XX століття. Її мощі подорожують цілим світом, і два дні будуть у нашому храмі. Щиро запрошуємо, – йдеться у повідомленні храму.
Нагадаємо, свята Тереза з Лізьє (фр. в миру Тереза Мартен; 2 січня 1873, Алансон, Франція — 30 вересня 1897, Лізьє) — католицька богословка та свята, монахиня-кармелітка, одна із чотирьох жінок, удостоєних титулу Учитель Церкви.

Читайте також:
- На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну: вилучили понад 3,3 тонни сировини (Фото)
- У Тернополі реорганізують НВК «Школа – правовий ліцей №2»
- Tesla злетіла в кювет під Тернополем: водія госпіталізовали
- У Тернополі відбудуться дитячі велоперегони «Круті віражі»
- Із 6 липня частина Тернополя залишиться без гарячої води: котельню на вулиці Лесі Українки зупинять на ремонт









Обговорення