Аграрії Тернопільщини завершили збір ранніх зернових. Вдалося зібрати понад 1,6 млн тонн збіжжя. Про це пише Файне місто з посиланням на директора департаменту агропромислового комплексу Тернопільської ОВА Володимира Стахіва.
Аграрії області завершили збирання ранніх зернових культур. Всього зібрали понад 1,6 млн тонн збіжжя, зокрема близько 1,2 млн тонн пшениці, 419,5 тис. тонн ячменю та 294,7 тис. тонн ріпаку, – зазначив Стахів.
Крім того, в області почали посівну кампанію озимого ріпаку. Господарства вже посіяли 23,9 тис. гектарів. Це 31,2% від запланованих площ цієї культури на Тернопільщині.
Читайте також:
- Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента
- На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником
- До 30-річчя Конституції України створили її повний переклад українською жестовою мовою
- У Тернополі попрощалися із захисником Володимиром Бортником (Фото)
- «Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників









Обговорення