Жителі Збаразької громади на Тернопільщині провели в останню путь воїна Володимира Артемовича. Військовий з перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів захищав Україну. Про це пише Файне місто з посиланням на Збаразьку міську раду.
45-річний сержант був механіком відділення технічного забезпечення самохідного артилерійського дивізіону. Володимир на війні гідно виконував свій обов’язок.

Захисник мріяв про Перемогу, мирне життя у колі люблячої сім’ї, родини, у власному затишному будинку. Та не судилось… 4 серпня життя чоловіка обірвалося від поранення, отриманого поблизу Новомиколаївки Запорізької області.

Щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати! Вічна слава Герою!

Читайте також:
- Великодні свята із заморозками: у Тернополі очікується до -5°
- Ще 318 захисників з Тернополя отримають допомогу на спорядження
- Посилені заходи заради безпеки: на Тернопільщині поліція працюватиме в посиленому режимі на Великдень
- Сергій Надал на фронті напередодні Великодня вручив відзнаки воїнам 105 бригади ТрО
- Тернопільщина долучається до національної програми відновлювального туризму









Обговорення