Жителі Збаразької громади на Тернопільщині провели в останню путь воїна Володимира Артемовича. Військовий з перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів захищав Україну. Про це пише Файне місто з посиланням на Збаразьку міську раду.
45-річний сержант був механіком відділення технічного забезпечення самохідного артилерійського дивізіону. Володимир на війні гідно виконував свій обов’язок.

Захисник мріяв про Перемогу, мирне життя у колі люблячої сім’ї, родини, у власному затишному будинку. Та не судилось… 4 серпня життя чоловіка обірвалося від поранення, отриманого поблизу Новомиколаївки Запорізької області.

Щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати! Вічна слава Герою!

Читайте також:
- «Старт до Олімпу 2026» у Тернополі: спорт, енергія та сотні учасників у парку Шевченка
- У Тернополі попрощалися із захисником Ігорем Гайдуком (Фото)
- У Тернополі син влаштував дебош у квартирі: поліція втрутилася, чоловіка госпіталізували
- На Тернопільщині вводять обмеження руху вантажівок через спеку
- У кількох мікрорайонах Тернополя оновлюють дорожню інфраструктуру









Обговорення