Жителі Збаразької громади на Тернопільщині провели в останню путь воїна Володимира Артемовича. Військовий з перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів захищав Україну. Про це пише Файне місто з посиланням на Збаразьку міську раду.
45-річний сержант був механіком відділення технічного забезпечення самохідного артилерійського дивізіону. Володимир на війні гідно виконував свій обов’язок.

Захисник мріяв про Перемогу, мирне життя у колі люблячої сім’ї, родини, у власному затишному будинку. Та не судилось… 4 серпня життя чоловіка обірвалося від поранення, отриманого поблизу Новомиколаївки Запорізької області.

Щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати! Вічна слава Герою!

Читайте також:
- Чому домашні термометри можуть показувати +45°C, коли метеостанції фіксують +30°C
- У Тернополі на пляжі «Циганка» потонула 15-річна дівчина
- Учасникам програми “Скринінг здоров’я 40+” нагадують про термін використання коштів
- Поліція Тернопільщини викрила десятеро наркодилерів під час спецоперації «Рубікон»
- Золоті сережки-протяжки для щоденного стилю та особливих моментів









Обговорення