На Тернопільщині масово селяться шершні у домогосподарствах. Протягом минулої доби, 7 серпня, рятувальники 14 разів залучалися до вилучення гнізд небезпечних комах. Про це пише Файне місто з посиланням на ГУ ДСНС Тернопільської області.
7 серпня вилучили гнізда шершнів та ос на територіях приватних домогосподарств у таких населених пунктах:
- м. Теребовля
- м. Тернопіль
- м. Бучач
- с. Великі Бірки
- с. Чистилів
- с. Ладичин
- с. Кобиловолоки
- с. Підгороднє
- с. Буцнів
- с. Вишнівець
- с. Зелена
- с. Капустинці
- с. Худиківці.

Що робити, якщо ви знайшли гніздо шершнів
У службі порятунку наголошують, що шершні можуть бути небезпечними для людини, особливо для тих, хто має алергію на укуси комах. Тому рятувальники закликають бути обережними та дотримуватися наступних рекомендацій:
- Не намагайтеся самостійно видаляти гнізда. Це може призвести до агресивної поведінки комах і збільшення ризику укусу.
- Залишайтеся на безпечній відстані від виявлених гнізд.
- Негайно звертайтеся до рятувальної служби або спеціалізованих організацій, які мають необхідне обладнання та навички для безпечного вилучення гнізд.
Будьте відповідальними за свою безпеку та безпеку своїх близьких! Ваша обачність може врятувати життя.
- Мілктейлі, нові смаки та святкова атмосфера: «Молокія» долучилася до святкування Дня міста Тернополя (Фото)
- У Тернополі відбудеться масштабна виставка наметів Tent Expo: знижки -20% та тест-драйв просто неба
- У Тернополі 15 серпня можливі зміни в русі громадського транспорту
- Виконавчі документи суду стали доступні в «Дії»
- Медогляд перед школою: де у Тернополі можна отримати довідку









Обговорення