Субота, 4 Липня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Тернопільські слідчі оголосили підозру ще одній колаборантці із окупованої частини Херсонщини

Тернопільські слідчі оголосили підозру ще одній колаборантці із окупованої частини Херсонщини

Віта Поляна Віта Поляна
08.08.2024
в Кримінал, Новини
Share on FacebookShare on Twitter

Слідчі Служби безпеки з Тернополя зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще однієї зрадниці із окупованої частини Херсонської області. Зловмисницею виявилася 50-річна психологиня Таврійського ліцею Голопристанської міської ради Ірина Міщенко. Про це пише Файне місто з посиланням на Управління СБУ у Тернопільській області.

Слідчі встановили, що у вересні 2022 року колаборантка погодилася очолити т.зв. «дільничну виборчу комісію» для організації та проведення фейкового волевиявлення щодо приєднання тимчасово окупованої території Херсонської області до складу російської федерації.

Очолюючи комісію, вона здійснювала підготовку приміщення для роботи незаконної виборчої дільниці, поширювала агітаційні матеріалів із символікою держави-агресора, забезпечувала формування реєстру виборців із числа жителів сіл Таврійське та Гладківка. Також зрадниця разом з іншими членами виборчої комісії обходила вулиці сіл та закликала перехожих прийняти участь у псевдореферендумі.

З 24 по 27 вересня 2022 року вона у супроводі російських військових здійснювала побудинковий обхід своїх односельців зі скринькою для голосування та змушувала їх «проголосувати» за незаконне приєднання області до складу країни-агресора.
На підставі зібраних доказів слідчі Тернопільського управління СБУ заочно повідомили зрадниці про підозру за ч.5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. За співпрацю з ворогом їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, – зазначили у службі безпеки.

Оскільки на даний час підозрювана переховується від правосуддя на тимчасово не підконтрольній українській владі території, правоохоронцями проводяться комплексні заходи для її притягнення до відповідальності за злочини проти України. Досудове розслідування здійснюють слідчі УСБУ в Тернопільській області за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.

  • На Тернопільщині вихідними збережеться комфортна погода, але посилиться вітер
  • У парках Тернополя заборонили рух транспорту
  • У Тернополі триває набір до Школи відповідального батьківства
  • На Тернопільщині посилили контроль за джипінгом у заповідниках
  • Блискавка підпалила поле біля Конопківки: вогонь зупинили на межі десятків гектарів посівів
Мітки: колаборантпідозраСБУТернопільщинаХерсонщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

У Тернополі викрили канал збуту кратому з Чехії (Фото)

30.06.2026

“Ми 15 років тебе чекали. Ти не будеш ходити по землі”: батьки загиблих у ДТП дівчат вимагають для тернополянина довічного ув’язнення (Відео)

01.07.2021

У Дії з’явилися штрафи за паркування в Тернополі

30.06.2026

З 1 липня змінюються рахунки для сплати військового збору

01.07.2026

На Тернопільщині вихідними збережеться комфортна погода, але посилиться вітер

03.07.2026

У парках Тернополя заборонили рух транспорту

03.07.2026

У Тернополі триває набір до Школи відповідального батьківства

03.07.2026

На Тернопільщині посилили контроль за джипінгом у заповідниках

03.07.2026

Останні новини

На Тернопільщині вихідними збережеться комфортна погода, але посилиться вітер

03.07.2026

У парках Тернополя заборонили рух транспорту

03.07.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version