Воїн з Тернопільщини Іван Сміх отримав почесну відзнаку “Золотий хрест”. Про це пише Файне місто з посиланням на Підгаєцьку міську раду.
Воїн став на захист України від першого дня повномасштабної війни, 24 лютого 2022 року.

Він служить в 115-й окремій самохідній артилерійській батареї, відомій як “Народжені вогнем і мечем”. За свою самовіддану службу та героїчні вчинки, 2 липня Івана Сміха було нагороджено почесною відзнакою – Золотим Хрестом, яку вручив Генерал-полковник Олександр Сирський, – йдеться у повідомленні міської ради.
Висловлюємо глибоку вдячність захиснику. Ви надихаєте нас своєю відвагою і незламністю!

- Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента
- На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником
- До 30-річчя Конституції України створили її повний переклад українською жестовою мовою
- У Тернополі попрощалися із захисником Володимиром Бортником (Фото)
- «Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників









Обговорення