Воїн з Тернопільщини Іван Сміх отримав почесну відзнаку “Золотий хрест”. Про це пише Файне місто з посиланням на Підгаєцьку міську раду.
Воїн став на захист України від першого дня повномасштабної війни, 24 лютого 2022 року.

Він служить в 115-й окремій самохідній артилерійській батареї, відомій як “Народжені вогнем і мечем”. За свою самовіддану службу та героїчні вчинки, 2 липня Івана Сміха було нагороджено почесною відзнакою – Золотим Хрестом, яку вручив Генерал-полковник Олександр Сирський, – йдеться у повідомленні міської ради.
Висловлюємо глибоку вдячність захиснику. Ви надихаєте нас своєю відвагою і незламністю!

- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення