У центрі Тернополя заборонили встановлювати виносні реклами. Доповнення до Правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади, затверджених рішенням міської ради від 24.07.2019 №7/36/12, внесли на засіданні 40-ої сесії міської ради. Про це пише Файне місто з посиланням на пресслужбу мерії.
Зокрема, заборонена на встановлення виносних рекламних засобів діятиме в межах історичного ареалу «Середмістя». Як зазначають у міськраді, це рішення спрямоване на забезпечення належного комплексного благоустрою міста та збереження його історичної частини.

- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення