У центрі Тернополя заборонили встановлювати виносні реклами. Доповнення до Правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади, затверджених рішенням міської ради від 24.07.2019 №7/36/12, внесли на засіданні 40-ої сесії міської ради. Про це пише Файне місто з посиланням на пресслужбу мерії.
Зокрема, заборонена на встановлення виносних рекламних засобів діятиме в межах історичного ареалу «Середмістя». Як зазначають у міськраді, це рішення спрямоване на забезпечення належного комплексного благоустрою міста та збереження його історичної частини.

- З 1 липня у Тернополі діятимуть нові тарифи на воду
- Дитина сама вибралася з палаючої квартири: у Тернополі через пожежу евакуювали 20 мешканців
- У застосунку «Резерв+» тимчасово призупинено окремі сервіси, пов’язані з підтвердженням інвалідності
- Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента
- На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником









Обговорення