Мерія Тернополя передала 30 FPV-дронів нашим Героям-захисниками з 65 бригади. Дрони будуть нищити московських окупантів на передовій. Про це заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.
За його словами, техніку закупили за зверненням командування бригади.
«На звернення командира 65-ої бригади, Тернопільська міська рада закупила та передала безкоштовно нашим Героям-захисникам 30 FPV-дронів. Дякую всім платникам податків з Тернополя. Завдяки Вам, мерія щоденно допомагає нашій армії. Нехай ці «бойові пташки» допомагають нашим воїнам нищити московську нечисть. Слава Україні!», – заявив Сергій Надал.
Нагадаємо
24 липня мерія передала чергову партію FPV-дронів для спецпідрозділу Національної поліції, які зараз виконують бойові завдання на передовій.
Нещодавно, міська рада передала чергову партію fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic у військову частину, де служить багато тернополян.
Також на засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про безоплатну передачу на баланс чотирьом тернопільським військовим квадрокоптери, тепловізори та камеру.
- Ховали наркотики в одязі: у Тернополі підозрюють подружжя у збуті бупренорфіну
- Юні тернопільські борці здобули дев’ять медалей на міжнародному турнірі у Словаччині
- Вода дорожчає по всій Україні: Ужгород, Вінниця, Дрогобич уже перейшли на нові тарифи
- У Підволочиську рятувальники третій день гасять пожежу на сміттєзвалищі (Фото)
- До 31 липня юнаки 2009 року можуть стати на військовий облік онлайн









Обговорення