Із 1 серпня у комунальному громадському транспорті Чорткова запрацює виключно безготівкова форма оплати. Готівку водії не прийматимуть. Про це пише Файне місто з посиланням на Чортківську міську раду.
Як розраховуватися за проїзд:
- банківська картка із чипом.
- електронний квиток. Його можна отримати у міській раді, поповнювати – через термінали.
- картка чортків’янина. Право на її оформлення мають жителі громади, які належать до пільгових категорій.
Зміни стосуються таких автобусів:
- №3 «СЕ Борднетце – Бердо»
- №12 «Центр – Переходи»
- №14 «вул. Січинського – район Синяково»
- №16 «СЕ Борднетце – Центр – Пастуше»
Проїзд у соціальних комунальних автобусах і надалі буде БЕЗКОШТОВНИМ, це стосується маршрутів №9 та №11.
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення