Понад дві сотні різнокаліберних набоїв та бойову гранату із запалом зберігав у своєму помешканні 58-річний житель Тернополя. Після експертизи йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 ККУ. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
У ході обшуку в тернополянина вилучили понад дві сотні різнокаліберних набоїв та бойову гранату із запалом. Їх направили на експертизу в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

Експерти підтвердили, що вилучене є придатним до застосування. Слідчі поліції тернополянину повідомили про підозру, а, зібравши достатньо доказів, кримінальне провадження скерували до суду.
Фігуранту загрожує позбавлення волі від трьох до семи років.

- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення