Понад дві сотні різнокаліберних набоїв та бойову гранату із запалом зберігав у своєму помешканні 58-річний житель Тернополя. Після експертизи йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 ККУ. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
У ході обшуку в тернополянина вилучили понад дві сотні різнокаліберних набоїв та бойову гранату із запалом. Їх направили на експертизу в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

Експерти підтвердили, що вилучене є придатним до застосування. Слідчі поліції тернополянину повідомили про підозру, а, зібравши достатньо доказів, кримінальне провадження скерували до суду.
Фігуранту загрожує позбавлення волі від трьох до семи років.

- На Тернопільщині прогнозують прохолодний тиждень: коли повернуться дощі
- Порятунок із висоти: у Шумську рятувальники повернули маленьких лелеченят додому
- В Україні розширять програму «Доступні ліки»: тест-смужки отримуватимуть пацієнти з діабетом ІІ типу
- У кількох селах Тернопільщини тимчасово припинять газопостачання через ремонтні роботи
- У Тернополі створюють інклюзивний простір біля дитячої поліклініки (Фото)









Обговорення