Ще 53 захисники отримають з бюджету Тернопільської громади на спорядження. Рішення ухвалили 24 липня на засіданні виконавчого комітету. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Зокрема, ще 53 тернопільських військовослужбовці отримають одноразову грошову допомогу по 10 000 грн на забезпечення спорядженням та технічними засобами на загальну суму 530 000 грн. Загалом таку допомогу від початку року уже отримали 2586 військовослужбовців Тернопільської громади.
Нагадаємо, подати документи Захисники та Захисниці на отримання допомоги можуть у відділі звернень Тернопільської міської ради за адресою: м.Тернопіль, вул. Листопадова, 6 (1 поверх) у робочі дні.
- На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
- У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
- У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
- З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
- Скейт-парк у парку “Сопільче” тимчасово небезпечний для відвідування (Фото)









Обговорення