У центрі Тернополя загубилася маленька дівчинка. Як виявилося, 6-річну онуку шукав дідусь. Про це пише Файне місто з посиланням на патрульну поліцію Тернопільської області.
У повідомленні йдеться, 23 липня на лінію 102 надійшло повідомлення про зниклу дитину на вулиці Соломії Крушельницької. Патрульні Марія Щурко та Вʼячеслав Невідомський оперативно прибули на місце події та, отримавши опис дитини, розпочали пошуки.
Під час обстеження прилеглої території небайдужі громадяни повідомили, що помітили маленьку мандрівницю без нагляду дорослих. Тож патрульні заспокоїли 6-річну малечу і повернули її дідусеві, а про подію повідомили інспекторів ювенальної превенції.

- На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником
- До 30-річчя Конституції України створили її повний переклад українською жестовою мовою
- У Тернополі попрощалися із захисником Володимиром Бортником (Фото)
- «Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників
- На дамбі Тернопільського ставу видаляють сухостійні каштани









Обговорення