У центрі Тернополя загубилася маленька дівчинка. Як виявилося, 6-річну онуку шукав дідусь. Про це пише Файне місто з посиланням на патрульну поліцію Тернопільської області.
У повідомленні йдеться, 23 липня на лінію 102 надійшло повідомлення про зниклу дитину на вулиці Соломії Крушельницької. Патрульні Марія Щурко та Вʼячеслав Невідомський оперативно прибули на місце події та, отримавши опис дитини, розпочали пошуки.
Під час обстеження прилеглої території небайдужі громадяни повідомили, що помітили маленьку мандрівницю без нагляду дорослих. Тож патрульні заспокоїли 6-річну малечу і повернули її дідусеві, а про подію повідомили інспекторів ювенальної превенції.

- У Тернополі після бійки в парку чоловік потрапив до лікарні
- «Старт до Олімпу 2026» у Тернополі: спорт, енергія та сотні учасників у парку Шевченка
- У Тернополі попрощалися із захисником Ігорем Гайдуком (Фото)
- У Тернополі син влаштував дебош у квартирі: поліція втрутилася, чоловіка госпіталізували
- На Тернопільщині вводять обмеження руху вантажівок через спеку









Обговорення