У центрі Тернополя загубилася маленька дівчинка. Як виявилося, 6-річну онуку шукав дідусь. Про це пише Файне місто з посиланням на патрульну поліцію Тернопільської області.
У повідомленні йдеться, 23 липня на лінію 102 надійшло повідомлення про зниклу дитину на вулиці Соломії Крушельницької. Патрульні Марія Щурко та Вʼячеслав Невідомський оперативно прибули на місце події та, отримавши опис дитини, розпочали пошуки.
Під час обстеження прилеглої території небайдужі громадяни повідомили, що помітили маленьку мандрівницю без нагляду дорослих. Тож патрульні заспокоїли 6-річну малечу і повернули її дідусеві, а про подію повідомили інспекторів ювенальної превенції.

- У Тернополі на пляжі «Циганка» потонула 15-річна дівчина
- Учасникам програми “Скринінг здоров’я 40+” нагадують про термін використання коштів
- Поліція Тернопільщини викрила десятеро наркодилерів під час спецоперації «Рубікон»
- Золоті сережки-протяжки для щоденного стилю та особливих моментів
- З 25 червня у Тернополі обмежать рух великогабаритного транспорту









Обговорення