У застосунку “Резерв+” достатньо заповнити необхідну інформацію, а формування електронного військового квитка взагалі відбувається миттєво. Заступник міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко пояснила, чи дорівнює оновлення даних через “Резерв+” походу в ТЦК, пише Файне місто з посиланням на Суспільне.
За її словами, можновладці прирівняли військово-обліковий документ у застосунку “Резерв+” до оновлення даних в ЦНАП або ТЦК та СП.
Згідно з чинним законодавством України, постановою Кабміну, електронний військово-обліковий документ юридично має таку ж силу, як і паперовий, – пояснила Черногоренко.
Вона наголосила, що оновити дані у застосунку набагато швидше, ніж офлайн у ТЦК та СП.
У застосунку Резерв+ достатньо заповнити необхідну інформацію, а формування електронного військового квитка взагалі відбувається миттєво. Для порівняння послуга оформлення електронного військово-облікового документа в ТЦК в середньому забирає 30 хвилин. Це лише оформлення, без часу в черзі, без вашої дороги туди і назад, а очікування документа забирає до п’яти робочих днів, – додала заступниця.
Читайте також: Що потрібно робити, щоб не отримати штраф від ТЦК СП